Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Integracja Malowana Dźwiękiem - Bochnia

Treść

22 maja zespól Zawodowcy uczestniczył w VII Festiwalu Piosenki Integracyjnej „Integracja Malowana Dźwiękiem” w Bochni. Organizatorem festiwalu jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bochni oraz działające przy tej placówce Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.
Zespół Zawodowcy w składzie: Kinga Biel, Bożena Gądek, Justyna Jurczak, Katarzyna Jurkowska, Patrycja Stelmach i Maria Zaranek zaprezentował się z piosenką Edyty Gepert. „Kocham Cię życie” i tańcem flamenco. W jury konkursu w tym roku zasiadali: Ania Rusowicz, Marek Piekarczyk,  Maurycy Polański (współzałożyciel KABARETU POD WYRWIGROSZEM), Mateusz Ziółko i prof. Wiesław Komasa . Jury pod przewodnictwem znakomitego Krzysztofa Zanussiego doceniło i nagrodziło uczestników, którzy wystąpili w Gali Laureatów. Gościem specjalnym festiwalu była Anna Dymna.
W tym roku nagrodzone zostały duety i kabarety. Wzruszenie i radość były obecne zarówno na scenie jak i na widowni. Wysoki poziom wykonań uczestników oraz fantastyczni jurorzy sprawili, ze festiwal stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich tam obecnych.
 Po występach części nagrodzonych uczestników, nastąpił wyczekiwany przez publiczność koncert finalistów programu "The Voice of Poland" na czele z Mateuszem Ziółkiem.
Zespół „Zawodowcy” przygotowały panie: T.Kulig, M.Sikora, M.Sorota , w pomoc włączył się również pan
A. Jankowski.
Moc zgromadzonych autografów i zdjęć z takimi znakomitymi osobowościami, uśmiech na twarzach na samo wspomnienie przeżytych chwil - czyż to nie jest piękna nagroda za włożony trud i wysiłek? Gratulujemy dziewczętom zakwalifikowania się na tak poważną imprezę i możliwości uczestnictwa w niej! Było warto!
 
 
Opracowała M.Sikora
126863