Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Akcja "Wyjątkowe skarpetki"

Treść

Koordynatorzy i opiekunowie Szkolnego Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom za aktywne włączenie się w akcję "Wyjątkowe skarpetki" realizowaną na terenie naszej Szkoły. To dzięki zaangażowaniu wszystkich udało się wykonać 70 m wyjątkowych skarpetek. Poniżej przekazujemy słowa podziękowania od organizatorów akcji, pracowników OREW w Juszczynie:
 
„Jesteście wspaniali! Piękna praca! Ogromne zaangażowanie a wynik niesamowity ❤ wielkie brawa dla Wszystkich.  Cieszymy się,  że jesteście z nami 🙂🙂 . Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i życzymy zdrówka.  Organizatorzy.” 
 

 

                                                                                         Dziękujemy. Razem możemy wiele!!!

 

 

Dla przypomnienia:

Nasza Szkoła włączyła się w akcję organizowaną przez Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczy w Juszczynie pod hasłem: „Wyjątkowa skarpetka”. Działania na terenie naszej Szkoły przeprowadzi Szkolny Wolontariat i Samorząd Szkolny.

Celem akcji jest stworzenie jak najdłuższego sznura "Wyjątkowych skarpetek". Uczniowie proszeni są o wykonanie skarpetki dowolną techniką, wycięcie i dostarczenie do opiekunów wolontariatu lub SU. Zostaną one zawieszone na sznurku, który zostanie zmierzony. 

Zachęcamy także do wspólnego śpiewania piosenki Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są". 

Więcej informacji na stronie:

https://www.facebook.com/orewjuszczyn/posts/1052546758571654?__cft__[0]=AZU-Ua-7mbH1cjaXKofKQxDnmJPDWygq3OmFPPM_b7qNFJVLN4ONJxf0b7AcNiNL8QvmczyJZ-g-sB9-UynJR-0EBTTKwkjK5Owe3GEpvz0mvAjFBb4U1-DBr00cGmEtgcHqRnAMlcP82-07bEkK-E0r&__tn__=-UK-R

http://www.orewjuszczyn.pl/

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - STWÓRZMY NAJDŁUŻSZY SZNUR „WYJĄTKOWYCH SKARPETEK”!

 

 

Filmy

128600