Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Andrzejki na sportowo

Treść

W dniu 18.11.2019 r. . Stowarzyszenie Virtus przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Nowego Sącza  zrealizowało projekt „ Andrzejki na sportowo”. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje możliwości i sprawność fizyczną w konkurencjach sportowych. Udział w nich dostarczył im wiele pozytywnych emocji. Każdy uczestnik sportowych zmagań został nagrodzony.

 Był to jeden z tych dni, gdzie młodzież może integrować się w sposób bardzo szczególny – uczestnicząc we wspólnych grach, konkursach, tańcach i zabawach.

Po zakończeniu sportowej części imprezy, jak każe tradycja, nie obyło się bez wróżb i tańców. Uczestnicy zapoznali się z obyczajami związanymi z dniem św. Andrzeja. Przy dźwiękach muzycznych  hitów każdy uczestnik mógł sobie powróżyć z ciekawych wróżb, takich jak min.: wróżba z kart, twoja cyfra, co cię czeka w przyszłości i wiele innych.

Organizatorzy projektu „ Andrzejki na sportowo” razem z młodzieżą Zespołu Szkół Nr 5 – Specjalnych serdecznie dziękują za wsparcie finansowe  kosztów imprezy.

129889