Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Konkurs "Redaktor gazetki ekologicznej"

Treść

W związku z nadejściem wiosny oraz obchodami Dnia Wolnej Prasy i Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich panie E. Bargieł, E. Bernacka oraz L. Król ogłosiły wśród uczniów Szkoły konkurs plastyczny pt.: „Redaktor gazety ekologicznej” oraz quiz „Czysta woda, czyste powietrze” w aplikacji kahoot. Uczniowie szkoły branżowej odpowiadali na pytania dotyczące zanieczyszczeń i sposobów ochrony wody i powietrza. Pierwsze miejsce zajął Kacper R. z klasy III B, drugie Barbara O. z klasy III B, a trzecie Weronika K. z klasy II B. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Ponadto wszyscy uczestnicy gry otrzymali słodki upominek.

Natomiast zadaniem uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy było wcielenie się w postać redaktora i grafika i zaprojektowanie strony tytułowej gazety poświęconej ekologii.
W konkursie wzięło udział dziesięć klas. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Pierwsze miejsce zajął Jarosław S. z klasy II PpB, drugie: Jakub L. i Konrad K. z klasy III PpB, a trzecie: Elżbieta D., Barbara P. i Daniel O. z klasy III PpA. Organizatorzy dziękują nauczycielom za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu konkursu.

 

 

Pliki do pobrania

128601