Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Dzień Pracowników Służby Zdrowia

Treść

W ramach szkolnego konkursu z okazji Światowego Dnia Pracowników Służby Zdrowia uczniowie Zespołu Szkół nr 5 Specjalnych w Nowym Sączu przygotowali dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych  laurki, podziękowania oraz słodkie upominki. Poprzez swoje prace uczniowie pragnęli  wyrazić wdzięczność, uznanie za codzienny trud i poświęcenie na rzecz drugiego człowieka. Przygotowane upominki i życzenia od całej społeczności szkolnej, delegowani uczniowie pod opieką pani pedagog Agnieszki Gniewek przekazali osobiście na ręce pracowników Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego oraz Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu.

 

Podziękowania na ręce wszystkich Pracowników Służby Zdrowia składamy. Trud Waszej codziennej pracy i ogromny wysiłek  bardzo doceniamy. 

Dziękujemy  za profesjonalizm i opiekę nad chorymi pacjentami. Za  wielkie serce i pełną poświęceń służbę na rzecz drugiego człowieka nisko się kłaniamy.            

Życzymy Wam zdrowia, sił i cierpliwości. Niech otacza Was dobro
i serdeczność ze strony tych, którym na co dzień pomagacie, i o ich zdrowie dbacie.
 

Szczególnie teraz , w tak trudnym dla wszystkich czasie, pełnym niepewności i obaw, chcemy byście wiedzieli, ze dla nas  jesteście i zawsze będziecie SUPERBOHATERAMI !!

129870