Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Treść

Z okazji obchodzonego w dniu 9 lutego 2016 roku Dnia Bezpiecznego Internetu panie Elżbieta Bargieł we współpracy z Elżbietą Bernacką przygotowały i przeprowadziły dwuetapowy wewnątrzszkolny konkurs informatyczny. 
Pierwszy etap odbył się dnia 9 lutego 2016 roku w sali ICIM Zespołu Szkół nr 5 – Specjalnych. 
W tym dniu uczniowie rozwiązywali na czas quiz (przygotowany w aplikacji Hot Potatoes) dotyczący bezpiecznego korzystania z Internetu. Na uczestników, którzy udzielili najwięcej poprawnych odpowiedzi czekały dyplomy i słodki upominek.
Zwycięzcami okazali się:
I miejsce Dariusz Jasica – klasa Ib ZSZ
II miejsce Sylwia Ondycz  - klasa Ia ZSZ
III miejsce Urszula Dyrek – klasa IIIb ZSZ.
Finał drugiego etapu odbył się 12 lutego 2016 roku. W tym dniu wyłoniono zwycięzców najciekawszych plakatów dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu. Prace plastyczne uczniów klasy IIIb, Daniela Szewczyka z kl. II Ppa oraz Dominika Cabaka z kl. IIIPpa  zostały nagrodzone oraz zaprezentowane na gazetce ściennej. Ponadto na gazetce ściennej zamieszczono ciekawostki i zagadnienia z zakresu zasad bezpieczeństwa w sieci oraz zagrożeń internetowych. 
W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu została również przygotowana ulotka dla rodziców na temat bezpieczeństwa w Internecie. 
 

Pliki do pobrania

Zaświadczenie udziału w DBI 1052.22 KB
126852