Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Spektakl "Mikołajek szuka św. Mikołaja"

Treść

Kolejna odsłona działań innowacji pedagogicznej "Kreatywność- zdolność tworzenia czegoś nowego moje miejsce w świecie dorosłym" 
3.12.2018. Wizyta w Teatrze Nowym - spektakl i warsztaty - spotkanie z reżyserem, i aktorami. 

Spektakl "Mikołajek szuka św. Mikołaja" oraz warsztaty teatralne  "Teatr Nowy"

W dniu 3 grudnia 2018 roku nasi uczniowie wraz z wychowawcą Aneta Pierzchała wzięli udział w spektaklu "Mikołajek szuka św. Mikołaja" w Teatrze Nowym w Nowym Sączu.
Oto refleksje klasy na temat etgo wydarzenia:

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Pomietło - aktorowi, scenarzyście i reżyserowi oraz założycielowi Teatru Nowego w Nowym Sączu za piękny prezent świąteczny w formie zaproszenia na spektakl "Mikołajek szuka św. Mikołaja" a także warsztaty teatralne. Był to dla nas czas pełen magii, zabawy a także zadumy nad tym iż święta to czas nie tylko prezentów, ale czas miłości dobroci, którą żyć powinniśmy na co dzień.

Z całego serca dziękujemy za zaproszenie panu Krzysztofowi i Wioletcie Pomietło a także całemu zespołowi Teatralnemu  za ciepłe przyjęcie nas podczas warsztatów. Mieliśmy okazję poznać bliżej pracę aktorską -  a  wiele ciepłych i dobrych słów jakie do nas skierował pan Krzysztof  rozbudziło w nas jeszcze większą pasję i chęć poznawania teatralnych uroków. Mieliśmy okazję poznać i porozmawiać z Panem  Pawłem  Kowalczykiem -  aktorem w Teatrze Nowym.

Z całego serca dziękujemy za poświęcony nam czas .

Z wyrazami wdzięczności wychowawca klasy: Aneta Pierzchała  wraz z uczniami : Ewa Cabak, Emil Łomnicki, Maksymilian Zygmunt, Bartłomiej Toczek, Wojciech Olszak.

 

127411