Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Międzyszkolny Przegląd Kolędniczy

Treść

 

8 stycznia 2013, już po raz drugi odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek
„Narodziła nam się Dobroć”. Głównym celem konkursu było  podtrzymanie tradycji związanej ze śpiewaniem kolęd i pastorałek wśród młodzieży i rozbudzanie aktywności artystycznej uczestników.         
Tegorocznymi uczestnikami byli nie tylko uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy ale także uczniowie Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 w Nowym Sączu i Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej MADA. W konkursie wzięło udział 12 zespołów. Podczas oceny jury szczególną uwagę zwróciło na dobór repertuaru, interpretację i ogólny wyraz artystyczny. Po prezentacji wszystkie zespoły udały się na słodki poczęstunek. A w czasie obrad jury jak i po ogłoszeniu wyników odbyło się wspólne kolędowanie.
Za organizacje konkursu odpowiedzialne były panie: T. Kulig, M. Sikora i M. Sorota oraz Zespół Zawodowcy. Dekorację przygotowała pani P. Miłkowska, a o oprawę muzyczną zadbali: pan S. Frączek i pani A. Zwolennik. W całość przygotowań w tym roku bardzo aktywnie włączyli się również rodzice uczniów - za co serdecznie im dziękujemy.
     Dobra organizacja konkursu oraz wysoki poziom śpiewających, spowodował, że wszyscy dobrze się bawili i stworzyli bardzo serdeczną i miłą atmosferę, która na długo pozostanie
w naszej pamięci.Serdeczne podziękowania składamy sponsorom, dzięki którym wszyscy uczestnicy mogli otrzymać atrakcyjne nagrody i upominki. 
 
Lista laureatów:
I miejsce- Zespół „Integrołki”
II miejsce- Justyna Jurczak
III miejsce Bożena Gądek i Kinga Biel
Grand Prix otrzymały: Weronika Janusz i Bernadetta Nędza
 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dużo wytrwania w rozwijaniu swoich talentów.
126856