Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Dzień Dziecka, Dzień Sportu

Treść

 

W dniu 29.05.2013 r. w Zespole Szkół nr 5 – Specjalnych odbyła się impreza sportowo – rekreacyjna z okazji Dnia Dziecka, Dnia Sportu. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli. Koordynatorami imprezy byli: Małgorzata Trybuch, Renata Cisoń, Andrzej Wydrzyński, Waldemar Piskor.
Program imprezy zawierał propozycję różnorodnych gier i zabaw oraz konkursów rekreacyjno – sportowych. Proponowane konkurencje organizowane były dla dzieci w różnym wieku, w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym. Głównym celem imprezy było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałości o własny harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz wychowanie do rekreacji. Konkursy sportowe przeprowadzali nauczyciele wychowania fizycznego, którzy byli odpowiedzialni za organizację miejsca do zabaw i gier, czuwali nad ich bezpiecznym przeprowadzaniem oraz przygotowywali przybory i przyrządy.
Uczniowie otrzymali nagrody w konkursach sportowych w postaci piłeczek, soczków, słodyczy oraz zestawów gier. Grupa taneczna – „Rytmix” otrzymała również nagrody za uświetnienie imprezy oraz pomoc w przygotowaniach.
W trakcie imprezy każdy uczestnik otrzymał poczęstunek w postaci napojów i kiełbasek z bułeczką.  Zawody i zabawy zakończył mecz w piłkę nożną - nauczyciele&uczniowie.
129889