Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Wrzesień

Treść

Miesiąc pełen wrażeń


Od 22.09.2017r.  klasa II PpB uczestniczy w zajęciach w Pałacu Młodzieży. Dzielimy się z wami naszymi wrażeniami, tym co zobaczyliśmy, co dokonaliśmy i co nadal  tworzyć będziemy .

W Pałacu Młodzieży przez ten miesiąc nie tylko uczestniczyliśmy w zajęciach plastycznych, logopedycznych ale tez w zajęciach teatralnych, podczas których odkrywamy „świat naszych talentów” na nowo, jak również tworzymy „Nasz Teatr”, którego sztukę chcemy pokazać już  w grudniu. 
Miesiąc, który przeżyliśmy był czasem pełen radości i nauki. Nie tylko tworzyliśmy piękne „dzieła” plastyczno-muzyczno-teatralne, ale też poznaliśmy i wciąż poznajemy Pałac Młodzieży od wewnątrz. Podczas minionego miesiąca młodzież  zintegrowała  się z tutejszą młodzieżą uczęszczająca na rożne ciekawe zajęcia. Profesjonalne i pełne serca podejście Pani Lidzi oraz Pani Wioletki ujęło za serca naszych uczniów.  Miniony miesiąc był czasem wspólnej nauki, pracy, integracji i  tworzenia czegoś co daje młodzieży  radość a przede wszystkim wejście w  „ twórcze tworzenie siebie”.
Poniżej kilka zdjęć.

 

126873