Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Projekt „A card to a penfriend”

Treść

„A card to a penfriend” to project realizowany za pomocą portalu eTwinning, który wspiera międzynarodową współpracę szkół,  w tym przypadku naszej Szkoły Branżowej I Stopnia, szkoły średniej CPR Fillas de María Inmaculada  z Vigo w Hiszpanii (https://www.instagram.com/p/Cp2LsHEt6g0/)  i szkoły średniej Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Miron Ionescu"  z Cluj – Napoca w Rumunii (https://www.facebook.com/crdeii). Koordynatorem projektu w klasach pierwszych jest nauczyciel języka angielskiego p. Dorota Batko-Romańska.
Założeniem projektu jest doskonalenie języka angielskiego, a także poznawanie innych kultur i tradycji, wymiana kartek pocztą tradycyjną między uczniami. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tworzenia przez nas kartek i pisania życzeń świątecznych, a także prace, które dostaliśmy przed Bożym Narodzeniem od zaprzyjaźnionych uczniów z Rumunii i Hiszpanii.
Obecnie tworzymy i piszemy kartki wielkanocne, tak aby dotarły do naszych przyjaciół z zagranicy przed świętami.

Zachęcamy też do obejrzenia prezentacji o naszym kraju, szkole i  uczniach, która powstała na potrzeby projektu. Aby obejrzeć prezentację proszę kliknąć w zdjęcie. 

 

 

126866