Przejdź do treści
Baner 2024
Przejdź do stopki
Przejdź do Menu

Wydarzenia

Przejdź do Menu Techniczne

Menu

Festiwal piosenki Integracyjnej - Bochnia

Treść

 

23 maja zespól Zawodowcy uczestniczył w VI Festiwalu Piosenki Integracyjnej „Integracja Malowana Dźwiękiem” w Bochni. Organizatorem festiwalu jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bochni oraz działające przy tej placówce Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.
Na festiwal wpłynęło ponad 100 zgłoszeń, również z zagranicy. Komisja pod kierownictwem Marka Piekarczyka wyłoniła wykonawców, w gronie których znalazł się zespół Zawodowcy w składzie: Justyna Jurczak, Justyna Kubska, Katarzyna Jurkowska, Maria Zaranek, Patrycja Stelmach, Sandra Bieluń ). Zaprezentowaliśmy się z utworem
M. Jeżowskiej „Dłonie”. W jury konkursu zasiadali Adrianna Biedrzyńska, Ania Rusowicz, Artur Barciś, Dorota Osińska, Marek Piekarczyk oraz Janusz Yanina Iwański (w miejsce zmarłego Marka Jackowskiego). Zespól Zawodowcy znalazł się w gronie laureatów konkursu! Otrzymaliśmy wyróżnienie z rąk tak zacnego jury! Szczegółowe informacje nt nagrodzonych znajdują się na stronie festiwalu:
http://www.festiwal.bochnia.pl/
Wieczorną Galę Laureatów poprzedził recital znakomitego Artura Barcisia, a po występach części nagrodzonych uczestników, nastąpił wyczekiwany przez publiczność koncert finalistów programu "The Voice of Poland".
Zespól przygotowały panie: T.Kulig, M.Sikora, M.Sorota , w pomoc włączyły się również panie: P. Miłkowska, M. Maciasz i U. Sekuła. Udział w tak dużej imprezie jaką był Festiwal dostarczył nam wiele niezapomnianych wrażeń i wzbogacił o nowe doświadczenia. Pamiątkowe zdjęcia i autografy będą nam o nich przypominały.
128603